Kalendáre

5 dôvodov, pre ktoré by ste ešte mohli chcieť papierový kalendár!

Mnoho ľudí teraz používa online kalendáre (https://justprint.sk/nastenny_kalendar_so_spiralou)– majú veľa výhod, o tom niet pochýb. Kalendár v telefóne však nie je to isté ako jeho tradičná papierová forma. Predstavíme vám 5 dôvodov, na základe ktorých sa opäť rozhodnete pre diár alebo stolový kalendár.

V papieri je sila! 

Papierové kalendáre silne ovplyvňujú naše spomienky a tiež pomáhajú zapamätať si dôležité dátumy. Aké ďalšie výhody im môžeme pripísať?

Vizuálne pripomenutie a zameranie na cieľ

Udržiavanie pracovného harmonogramu môže byť jednoduché pomocou papierového kalendára. Kalendár môžete umiestniť do spoločného priestoru, napríklad v relaxačnej miestnosti, kde ho môžu vidieť všetci. Týmto spôsobom nebude mať žiadny zamestnanec ospravedlnenie, ak bude tvrdiť, že nevie, aký je pracovný harmonogram.

Všetko na jednom mieste

Používanie papierového kalendára je niekedy rýchlejšie a ľahšie ako prepínanie medzi niekoľkými rôznymi aplikáciami. To je ďalší dôvod, prečo vo svojom živote možno budete chcieť papierový kalendár.

Možnosť poznámok

Chceli ste niekedy robiť poznámky vo svojom online kalendári? Niekedy je lepší tento druh papierového kalendára.

Pohodlné plánovanie

Ak telefonujete a chcete si zároveň prezrieť online kalendár, nie je to veľmi pohodlné. Dá sa to vôbec urobiť? Samozrejme, že áno, ale pri tejto činnosti môžete nechtiac ukončiť hovor. Diár si môžete jednoducho vytiahnuť a zapísať v ňom harmonogram podľa potreby.

Stolový kalendár – prečo by ste ho mali mať?

Hľadáte originálny darček alebo dekoráciu na písací stôl? Už nemusíte! Pripomínajte zákazníkom o svojej firme každý deň v týždni, odkedy im podarujete propagačné stolové kalendáre. Kompaktné, praktické a užitočné firemné kalendáre sú perfektným doplnkom každého písacieho stola. Vaši zákazníci vždy uvidia logo firmy na stolnom kalendári, keď si budú zaznačovať voľno.

Diár nie je zastaralý!

Keď budete sedieť pri stole v kuchyni a popíjať kávu, hneď po príchode do kancelárie v práci, možno budete potrebovať ľahkú pripomienku o tom, čo máte naplánované v priebehu dňa. S diárom v ruke vy, vaši klienti a zamestnanci nikdy nezabudnete na dôležité stretnutie, štvrťročné termíny alebo špeciálne udalosti! Za toto im budeme vždy vďační. Vďaka možnosti maximálneho prispôsobenia sú tieto kalendáre skvelým propagačným produktom. Jedná sa totižto o produkt, ktorý ako jeden z mála bude slúžiť ako 365-dňová pripomienka o vašej firme, pretože zakaždým, keď sa niekto pozrie, čo má naplánované, uvidí vaše logo.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *