Bez kategorii

Reklamný dáždnik – je to dobrý reklamný gadget?

Dážď je atmosférický jav, s ktorým sa možno stretnúť bez ohľadu na ročné obdobie alebo deň. Oplatí sa teda mať so sebou dáždnik, ktorý v zloženom stave nezaberie veľa miesta a zmestí sa do tašky či batohu. Hoci si veľa ľudí uvedomuje, že ide o praktické riešenie, dáždnik so sebou nenosia alebo ho vôbec nemajú. Bude teda reklamný dáždnik dobrým darčekom pre zákazníka?

Reklamný dáždnik ako praktická a univerzálny marketingový gadget

Každý rád dostáva darčeky v podobe bezplatných reklamných gadgetov. Ide o príležitostný darček, ktorý sa často ukáže ako mimoriadne užitočný. Podobne je to aj s reklamnými dáždnikmi. Zákazníci takýto produkt nepochybne využijú v nepriaznivom počasí, pričom sa pre firmu stanú „chodiacou“ reklamou. Dáždniky – najmä tie skladacie – sú mimoriadne praktické a tiež univerzálne, pretože ich využije každá skupina spotrebiteľov bez ohľadu na vek, sociálne postavenie či záujmy. 

Dáždnik má veľký reklamný potenciál

Prečo by mali firmy uvažovať o výmene klasických hrnčekov či pier za reklamný dáždnik? V prvom rade kvôli originalite takéhoto riešenia, ako aj jeho potenciálu. Povrch dáždnika je totiž obrovská tlačová plocha, na ktorú môžete umiestniť nielen veľmi prehľadné logo firmy, ale aj reklamný slogan či grafiku. Navyše, už samotná farba dáždnika môže odkazovať na firemné farby, čím ďalej zapadne do pamäti. Mali by ste pamätať, že celý dizajn reklamného gadgetu by mal zostať estetický. Ak sa spoločnosť zaviazala k spokojnosti zákazníkov a povzbudzovala ich, aby skutočne používali reklamný dáždnik na dennej báze, vzhľad tohto produktu musí osloviť väčšinu spotrebiteľov. 

Reklamný dáždnik ukazuje, že Vám na zákazníkovi záleží

Ak spoločnosť ponúka svojim zákazníkom bezplatný reklamný dáždnik, okamžite u nich vyvoláva pozitívne asociácie. Reklamné dáždniky sa svojimi rozmermi a využiteľnosťou zdajú byť oveľa hodnotnejšie ako väčšina obľúbených reklamných gadgetov. No pre podnikateľa nemusia predstavovať veľké náklady. Široký výber reklamných dáždnikov umožňuje prispôsobiť ich plánovanému rozpočtu. Mechanicky rozkladané modely budú oveľa lacnejšie a prekvapia spotrebiteľov svojou trvanlivosťou a spoľahlivosťou. O niečo drahšie automatické dáždniky budú mať prestížny vzhľad a budú sa veľmi pohodlne používať. 

Reklamný dáždnik je skvelý darček – reklamný gadget pre každého zákazníka. Je univerzálny, vhodný pre každého človeka, pretože je užitočný po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie. Navyše má obrovský potenciál aj pre samotnú firmu, keďže upúta a umožňuje prezentovať reklamnú potlač, ktorá je výborne viditeľná už z diaľky. Reklamné dáždniky na uliciach vďaka tomu rozširujú vedomosti o značke a budujú jej pozitívny imidž ako spoločnosti, ktorej záleží na zákazníkovi.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *