Tlač online

Firemný zápisník s obalom alebo bez neho. Ktorý si vybrať?

Firemný zápisník je gadget, ktorý by mal zaujímať všetkých ľudí, ktorí podnikajú. Je lacný, praktický a potrebný takmer v každej kancelárii. Zamestnanci ho môžu použiť na vytvorenie napríklad zoznamu úloh a doručený klientovi je jedným z najdôležitejších prvkov marketingu a vizuálnej identifikácie, ktorá Vám pomôže zapamätať si Vašu spoločnosť. Aký firemný zápisník si vybrať? Bude lepšou voľbou zápisník s obalom alebo bez neho

Prečo sa oplatí mať firemný zápisník? 

Firemný zápisník je jedným zo základných propagačných prvkov firmy. Bez ohľadu na odvetvie, v ktorom organizácia pôsobí, pri plánovaní marketingovej propagácie by ste sa mali postarať o prítomnosť tohto gadgetu v kancelárii. Veľa ľudí už nevenuje pozornosť letákom, vizitkám či informačným brožúram, ktoré sa začínajú spájať s dotieravosťou a už nie sú účinným prostriedkom na upútanie pozornosti. Na druhej strane firemné zápisníky sú na túto rolu ako stvorené. Podpísané logá pomáhajú budovať imidž a uznanie organizácie. Ich darovaním klientovi alebo obchodnému partnerovi vo forme praktického darčeka budujete pozitívny imidž spoločnosti a prítomnosť loga na papierových kartičkách uchováva značku v pamäti potenciálneho klienta.

 

Pre koho je firemný zápisník určený? 

Pri objednávaní firemných zápisníkov do kancelárie stojí za zváženie, v akých situáciách budú potrebné. Väčšinou sa osvedčia pri potrebe rýchlo si zapísať najdôležitejšie informácie alebo pri obchodných stretnutiach s partnermi či potenciálnymi klientmi.

Firemný zápisník bude fungovať dobre:

  • počas konferencií alebo školení. Poskytnutie firemného zápisníka účastníkom zabezpečí, že logo firmy bude umiestnené tam, kde je hárok poznámok. Veľmi často si účastníci takéto gadgety berú do svojich domovov či firiem, vymieňajú si ich medzi sebou a samotný darček je vnímaný veľmi pozitívne. Preto je to jednoduchý spôsob, ako propagovať organizáciu počas odborných podujatí a upevniť imidž značky v pamäti účastníkov. V tomto prípade stojí za zváženie, či zvoliť firemný zápisník s obalom alebo bez neho
  • na obchodných stretnutiach. Firemný zápisník môžeme odovzdať klientovi pri obchodnom stretnutí. Zvyšuje sa tak pravdepodobnosť, že sa na stoloch potenciálnych obchodných partnerov, ktorí využijú praktický darček, objaví logo firmy. 
  • v kancelárii. Prítomnosť firemných zápisníkov vo firme je nevyhnutná. Je tiež väčšia šanca, že sa zápisník s logom dostane do domácností zamestnancov, ktorí ho môžu odovzdať ďalej, a tým vytvoria reklamu spoločnosti.  

Firemný zápisník s obalom alebo bez neho? Aký si vybrať? 

Firemné zápisníky s obalom alebo bez neho? Táto voľba môže byť náročná. To, či má byť firemný zápisník s obalom alebo bez, závisí od toho, kde ho budeme používať. Zápisníky bez obalu sa osvedčia pri kancelárskej práci, na konferenciách a školeniach alebo v situáciách, kedy ich bude potrebné veľké množstvo. Toto riešenie je relatívne lacnejšie a praktickejšie pre ľudí, ktorí používajú zápisníky, pretože sa z neho ľahšie trhajú strany. Firemný zápisník s obalom poslúži vo formálnejších situáciách, napríklad pri obchodných stretnutiach. Firemné zápisníky s obalom sú elegantnejšie a odolnejšie a na projekte obalu môžete umiestniť viac informácií ako v prípade firemných zápisníkov bez obalu

Firemný zápisník je výborný marketingový nástroj na budovanie a propagáciu imidžu firmy. To, či je lepšie vyberať firemné zápisníky s obalom alebo bez, závisí od účelu, na ktorý ho chceme používať. Stojí za to preskúmať ponuky dostupné na trhu a vybrať si optimálne riešenie. 

 

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *